POMOC

BEZPŁATNA DOSTAWA

Zamówienia o wartości powyżej 190 zł brutto doręczymy Państwu bezpłatnie. Pod uwagę brana jest ostateczna wartość zamówienia, po uwzględnieniu dodatkowych rabatów. Koszty dostawy przy zamówieniach wymagających wysyłki na palecie z powodu ich delikatnej konstrukcji, dużych gabarytów lub masy przekraczającej 30 kg ustalane są indywidualnie.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży oraz zwrócić towar będący w stałej ofercie handlowej Sprzedającego bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi Klient.
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany i posiada oryginalne opakowanie. Zwracany towar z dołączonym wypełnionym Formularzem zwrotu należy przesłać na adres:
Ofisfera Sp. z o.o.
Ul. Przędzalniana 8
15-688 Białystok
Sprzedający zwróci otrzymaną wcześniej zapłatę na konto bankowe podane przez Klienta. Koszt przesyłki do Klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu – paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez Klienta nie podlegają zwrotowi.
Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zgodnie z ustawą z dn. 30 maja 2014 r. nie dotyczy wymiany handlowej pomiędzy firmami.

DOSTAWA 24H

Towar zamówiony w sklepie internetowym Ofisfera.pl dostarczany jest za pośrednictwem przewoźnika firmy kurierskiej DPD oraz paczkomatów INPOST.
Na czas otrzymania przesyłki składa się:
1. Czas realizacji zamówienia – kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki
2. Czas dostawy – zależny od wybranego sposobu dostarczenia
Przy każdym produkcie podany jest aktualny stan magazynowy towaru, a także informacja o przewidywanym czasie realizacji zamówienia.

PŁATNOŚCI

Aby ułatwić Państwu zakupy w naszym sklepie internetowym oferujemy różne metody płatności:

PRZEDPŁATA

GOTÓWKA

PRZELEW Z ODROCZONYM TERMINEM PŁATNOŚCI:

NEWSLETTER

Zapisz się aby być na bieżąco: